Prosta obróbka betonu z maszynami Husqvarna Construction

Ocena: 0
3785

Podczas pracy na budowie ważną rolę grają maszyny. To one decydują o tym, czy praca będzie wykonana szybko, sprawnie i efektywnie. Jednym z trudniejszych zadań jest praca z betonem. Husqvarna Construction od lat produkuje maszyny do zacierania i obróbki betonu, które zapewniają wysoką produktywność i wydajność.

Najważniejszym elementem konstrukcji jest fundament, który powinien być silny i trwały. Od niego zależy stabilność i bezpieczeństwo domu. Beton jest główną częścią fundamentu, dlatego warto skupić na nim szczególną uwagę. Finałowym etapem wylewania betonu jest proces zacierania i obróbki betonu. Dzięki nim zmniejszamy ryzyko pęknięć betonu, usuwając jednocześnie wszystkie nierówności, zanim beton stwardnieje.

Husqvarna Construction wspiera operatorów maszyn budowlanych i dopasowujemy maszyny do ich potrzeb. Maszyny do zacierania i obróbki betonu firmy Husqvarna Construction pozwalają maksymalnie wykorzystać czas pracy, a przy tym wymagając jedynie minimalnego wkładu pracy operatora. Osoby pracujące w branży budowlanej potrzebują niezawodnego sprzętu, który gwarantuje firma Husqvarna Construction, projektując maszyny łatwe w obsłudze, bezpieczne i niezawodne. Pozwalają one na wykonanie pracy szybciej, dokładniej i bezpieczniej. Dzięki czemu firmy budowlane mogą realizować więcej zleceń jednocześnie.

Usunięcie nierówności po zaschnięciu betonu jest trudne i kosztowne. Uzupełniając swój park maszyn o produkty Husqvarna Construction, firmy budowlane zapewniają sobie solidny sprzęt na lata, który podlega pełnemu wsparciu serwisowemu.

Sprzęty do obróbki betonu Husqvarna BG COMBI i Husqvarna BG 375

"Nasze produkty są wytrzymałe i radzą sobie w każdych warunkach pracy. Są także proste i ergonomiczne w obsłudze. Przykład? W standardzie posiadają stojak roboczy, który umożliwia wymianę łopatek w niecałe 3 minuty. Zacieraczka Combi charakteryzuje się np. tym, że dzięki jednej maszynie możemy uzyskać 2 średnice robocze. Wszystkie nasze maszyny cechuje łatwe sterowanie, płynna regulacja kąta łopatek oraz świetna mobilność, zapewniana przez pojedyncze ucho do podnoszenia, koła transportowe i składane uchwyty" - mówi Artur Reim, ekspert firmy Husqvarna Construction.

Jaki sprzęt wybrać?

Husqvarna BG COMBI to uniwersalna elektryczna zacieraczka do betonu 2 w 1. Prędkość obrotową i kąt natarcia łopatek można regulować za pomocą ergonomicznego uchwytu sterującego. To naprawdę dwie maszyny w jednej - dzięki możliwości szybkiej wymianie kosza osłonowego i rozsunięciu łopatek można łatwo zmienić średnicę zacieraczki. Husqvarna BG COMBI zapewnia gładkość i wytrzymałość betonowym powierzchniom, a operatorom niezrównaną wydajność pracy i bezpieczeństwo. Ponadto nie emituje spalin. BG Combi wyposażone są w silniki elektryczne, dzięki czemu idealnie się sprawdzą podczas prac w pomieszczeniach.

Trudnych wyzwań nie boi się również model BG 375. 3 modele tej serii to urządzenia wyposażone w silniki Hondy o różnej mocy, składane i regulowane uchwyty oraz stojaki robocze zwiększające produktywność pracy, dzięki szybkiej wymianie łopatek.

Najważniejszą cechą maszyn BG 375 jest jednak opatentowany system QuickStop, który zapewnia wyjątkowy poziom bezpieczeństwa, zatrzymując ruch łopatek natychmiast po puszczeniu dźwigni.

Źródło i zdjęcia: Husqvarna

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: