Szalunek samowznoszący SCF
Harsco Infrastructure Polska
Adres:
Łubna 55
Baniocha
woj. mazowieckie
WWW: http://www.harsco-i.pl
Telefon: 22 231 23 00
Demontaż, przestawianie, montaż - wszystkie te operacje odbywają się w zautomatyzowanym procesie. Stosunek liczby konsol do powierzchni deskowania jest dokładnie dostosowany do geometrii budowli. System SCF ma budowę modułową, tzn. wszystkie komponenty szalunku i konsol stanowią kompletne, samonośne jednostki funkcyjne, optymalnie dopasowane do specyficznych warunków budowlanych - wielkopowierz-chniowe i ekonomiczne - z możliwością łączenia z wszystkimi nowoczesnymi szalunkami dźwigarowymi i ramowymi.

Szalunek samowznoszący SCF spełnia wszystkie wymagania bezpieczeństwa wg norm DIN, British i American Standard. Szalunek może być odsunięty od ściany o maks. 90 cm - dzięki temu między budynek a szalunek można włożyć dostępne w handlu rusztowania, np. do zbrojenia.

Szalunek SCF może wytrzymać i odprowadzać wszystkie występujące obciążenia pionowe do 150 kN na każdą konsolę. Przy maksymalnej szerokości wpływu 8,50 m na konsolę mogą być stosowane szalunki o wysokości do 5,50 m i szerokości 17 m. Są to parametry, których efektem jest ograniczenie kosztów jednostkowych ściany i taktu, mniejsze zużycie materiału na punkty zawieszeń i mniej kroków roboczych.

- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy