Złota Budowlana Marka Roku 2018 dla Górażdży

Ocena: 0
2353

7 czerwca 2018, wręczone zostały nagrody w Rankingu Budowlana Marka Roku 2018. Podczas uroczystej gali, marka Górażdże, już po raz kolejny, otrzymała najważniejsze wyróżnienie - Złota Budowlana Marka Roku. Nagrodę w imieniu Górażdże Cement SA odebrał Marcin Sokołowski, Dyrektor Sprzedaży Cementu.

Wyróżnienia i tytuły "Budowlanej Marki Roku" przyznawane są stabilnym markom, które od lat cieszą się wysoką pozycją i renomą w opinii przedstawicieli firm wykonawczych. Górażdże już po raz czwarty otrzymały tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku za sukcesy w kreowaniu silnej marki na rynku materiałów budowlanych w kategorii "Cement".

Organizowany przez ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku ranking Budowlana Marka Roku jest jedynym w Polsce, cyklicznym projektem badawczym o tak szerokim zasięgu, którego wyniki rokrocznie wskazują marki budowlane cieszące się największą popularnością i zaufaniem wykonawców. Ranking został opracowany na podstawie wyników ogólnopolskiego badania opinii i preferencji przeprowadzonych wśród firm wykonawczych z całej Polski. To niezależny i najbardziej miarodajny ranking branżowy w kraju.

Uroczysta Gali rozdania nagród odbyła się w hotelu Venecia Palace w Michałowicach koło Warszawy i zgromadziła licznych gości, wśród których znaleźli się przedstawiciele producentów materiałów budowlanych, organizacji zrzeszających wykonawców, stowarzyszeń branżowych, partnerów biznesowych i mediów.

Źródło i zdjęcie: Grupa Górażdże

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy