Raport Zrównoważonego Rozwoju Grupy Górażdże

Ocena: 0
1880

Wydany we wrześniu br. Raport Zrównoważonego Rozwoju Grupy Górażdże obejmuje lata 2016-2017 i jest drugą tego typu publikacją, przygotowaną zgodnie z wytycznymi standardu GRI Standards.

Publikacja podsumowuje ostatnie dwa lata działalności spółek Grupy Górażdże z uwzględnieniem nie tylko perspektywy biznesowej, ale przede wszystkim aktywności wynikających z realizowanej przez firmę strategii zrównoważonego rozwoju.

Struktura raportu nawiązuje do przyjętego pod koniec 2017 r. przez koncern HeidelbergCement Programu Zobowiązania na rzecz Zrównoważonego Rozwoju 2030, a poszczególne rozdziały definiują podstawowe cele w tym zakresie dla Grupy Górażdże. Publikacja zawiera także treści odnoszące się do wskaźników i informacji zaprezentowanych w poprzednim raporcie za lata 2014-2015.

Raport opisuje w czytelnej i atrakcyjnej formie zrealizowane w ostatnich dwóch latach inicjatywy społeczne, przedsięwzięcia w zakresie ograniczenia oddziaływania na środowisko (stosowanie paliw alternatywnych, nowe produkty wytwarzane w oparciu o surowce uboczne z innych gałęzi przemysłu), a także innowacyjne praktyki w obszarze zarządzania personelem i ładu korporacyjnego.

Pełna treść raportu - pobierz plik

Źródło i zdjęcie: Grupa Górażdże

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy